feb 272014

Postani MacGyver za en dan!

Društvo študentov tehnike in naravoslovja BEST Ljubljana že šesto leto zapored organizira lokalno inženirsko tekmovanje MacGyver 6.0, na katerem se študentje Univerze v Ljubljani za kratek čas prelevijo v znanega televizijskega junaka. Letos bo potekalo 6. in 7. marca na Gospodarskem razstavišču.

Če želiš preizkusiti svojo iznajdljivost in kreativnost, sposobnost delovanja v skupini in reševanja praktičnih problemov, pri tem pa spoznavati potencialne delodajalce iz slovenskih podjetij, je dogodek kot nalašč zate.

Kaj se na tekmovanju sploh dogaja?

• Prvi dan je na sporedu kategorija Izdelava v skupini (Team Design), katere cilj je iz danega materiala v omejenem času izdelati delujočo napravo, ki bo čim bolje opravljala želeno funkcijo.
  • Drugi dan pa se odvija Študija primera (Case Study), kjer ekipe rešuejejo teoretično nalogo tehnične ali organizacijske narave in na koncu vsaka predstavi svoja stališča oz. rešitev.

Ne obotavljaj se, zberi ekipo 4 študentov in skupaj tekmujte v eni izmed kategorij. Zmagovalci se uvrstijo na regionalno tekmovanje EBEC Alpe Adria v Mariboru, potem pa je možna še uvrstitev na finalno Evropsko BEST inženirsko tekmovanje EBEC, ki bo v Rigi.

Za prijave in dodatne informacije obišči macgyver.si.

Lep pozdrav,

Študentski svet FKKT